Eis Prouwen an Optrëtter

Start Date Start Time Title Link
Monday 18 March 2019 19:30 Prouf Recken
Thursday 21 March 2019 20:00 Prouf Miersch
Monday 25 March 2019 19:30 Prouf Recken
Thursday 28 March 2019 20:00 Prouf Miersch
Saturday 30 March 2019 17:00 Optrëtt Miersch EU-Dag
Monday 01 April 2019 19:30 Prouf Recken
Thursday 04 April 2019 20:00 Prouf Beringen Hall Irbicht
Monday 08 April 2019 19:30 Keng Prouf - Vakanz
Thursday 11 April 2019 19:00 Comité
Sunday 14 April 2019 13:30 Bauerecortège Brootebach
Monday 15 April 2019 19:30 Prouf Recken
Thursday 18 April 2019 20:00 Generalprouf - Emaischen
Monday 22 April 2019 14:30 Optrëtt Nospelt Emaischen
Thursday 25 April 2019 20:00 Prouf Miersch
Saturday 27 April 2019 10:15 Optrëtt Télévie Miersch
Thursday 02 May 2019 20:00 Prouf Miersch
Friday 03 May 2019 20:06 Optrëtt Veianen
Thursday 09 May 2019 20:00 Prouf Miersch
Monday 13 May 2019 19:00 Comité
Thursday 16 May 2019 20:00 Prouf Miersch