Eis Prouwen an Optrëtter

Start Date Start Time Title Link
Monday 21 January 2019 19:30 Prouf Recken
Thursday 24 January 2019 20:00 Prouf Miersch
Monday 28 January 2019 19:30 Prouf Recken
Thursday 31 January 2019 20:00 Prouf Miersch
Monday 04 February 2019 19:30 Prouf Recken
Thursday 07 February 2019 20:00 Prouf Miersch
Monday 11 February 2019 19:30 Prouf Recken
Thursday 14 February 2019 20:00 Prouf Miersch
Monday 18 February 2019 19:30 Keng Prouf - Vakanz
Thursday 21 February 2019 19:00 Comité
Thursday 21 February 2019 20:00 Keng Prouf - Vakanz
Monday 25 February 2019 19:30 Prouf Recken
Thursday 28 February 2019 20:00 Prouf Miersch
Sunday 03 March 2019 Optrëtt Festival des Migrations
Monday 04 March 2019 19:30 Prouf Recken
Thursday 07 March 2019 20:00 Prouf Miersch
Monday 11 March 2019 19:00 Comité
Thursday 14 March 2019 20:00 AG V7C
Monday 18 March 2019 19:30 Prouf Recken
Thursday 21 March 2019 20:00 Prouf Miersch