Eis Prouwen an Optrëtter

Start Date Start Time Title Link
Thursday 09 April 2020 20:00 KENG Prouf Miersch
Monday 13 April 2020 19:30 Ufänger Prouf Recken
Thursday 16 April 2020 20:00 Generalversammlung
Thursday 16 April 2020 20:00 Prouf Miersch
Monday 20 April 2020 19:30 KENG Ufänger Prouf Recken
Thursday 23 April 2020 20:00 Prouf Miersch
Monday 27 April 2020 19:30 Ufänger Prouf Recken
Thursday 30 April 2020 20:00 Prouf Miersch
Monday 04 May 2020 19:30 Ufänger Prouf Recken
Thursday 07 May 2020 20:00 Prouf Miersch
Saturday 09 May 2020 Oofschlossiessen Folklor beim Toinny
Monday 11 May 2020 19:30 Ufänger Prouf Recken
Thursday 14 May 2020 20:00 Prouf Miersch
Monday 18 May 2020 19:30 Ufänger Prouf Recken
Thursday 21 May 2020 20:00 Prouf Miersch
Monday 25 May 2020 19:30 Ufänger Prouf Recken
Thursday 28 May 2020 20:00 Prouf Miersch
Monday 01 June 2020 19:30 KENG Ufänger Prouf Recken
Thursday 04 June 2020 20:00 KENG Prouf Miersch
Monday 08 June 2020 19:30 Ufänger Prouf Recken
Dës Websäit späichert Cookien op ärem Computer. Dës Informatiounen gi benotzt, am Aklang mat der europäescher Allgemenger Dateschutzregulatioun, fir eis Websäiten an Zukunft interessanter a besser ze maachen. Sou profitéiert jiddereen vun dëser Analyse. Wann Dir entscheet hutt an Zukunft dës Tracking Analyse z'aktivéieren, gëtt e Cookie fir 999 Deeg an ärem Browser ageriicht.